KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509314

nr 1250 9314

Iwar Donnér

(1884-1964), Sverige

Oljemålning, Hamn. Signerad. Olja på pannå, 19x23

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 29 april 2019
kl 18:43:09

27/4 14:33:14 1      Vinnande bud

Iwar Donnér

Läs mer om Iwar Donnér